top of page

JAN ZAVÁZAL

ODBORNÝ PORADCE

Jan Zavázal se intenzivně zajímá o koňské pólo, pólo sám hraje, ale především vynikající komentátor póla. Původem je z Německa, ale žije v Praze. Jeho mateřskými jazyky jsou čeština a němčina. Dále mluví anglicky a španělsky. Od hraní póla se dostal k mikrofonu, což mu dovoluje, aby komentoval a moderoval koňské pólo nejen v Česku, ale i v různých krajích světa jako je například Dánsko, Argentina nebo Singapur.

PAVEL VONDRA

KOMENTÁŘ

Pavel je herec a dabér. Absolvoval  Pražskou konzervatoř.  Propůjčil hlas hereckým hvězdám jako jsou: Tom Cruise, Hugh Grant, Kevin Bacon, a další. Má za sebou přes 3 000 dabingových rolí. Namluvil reklamní spoty pro Velkopopovický kozel, Staropramen, a mnoho dalších. Jestli nějaký dabér dokáže dát nějaké postavě či filmu šmrnc, je to právě Pavel Vondra.

JAN MEISL

HUDBA

Jan je hudebním skladatelem, dirigentem, libretistou a multi-instrumentalistou, autorem více než 250 skladeb různých žánrů - sólových, komorních, vokálních a orchestrálních kompozic, oper, oratorií, baletů, muzikálů, pantomim, melodramů, rozhlasových her, skladeb pro děti a multimediálních instalací, komponuje také relaxační, filmovou a scénickou hudbu. Koncertoval v mnoha evropských zemích a USA, působil v různých komorních seskupeních, hudebních skupinách, vystoupil jako sólista s několika filharmonickými orchestry. V současné době koncertuje jako sólista po celé Evropě, Asii a USA.

MONICA FORIS KVASNIČKOVÁ

REŽIE A SCÉNÁŘ

Monica v 6ti letech stála poprvé před kamerou: Stala se z ní dětská filmová hvězda. Po studiu na Konzervatoři nastoupila do divadla Semafor.  Po studiu na Konzervatoři nastoupila do divadla Semafor. V zahraničních filmech si zahrála po boku Orlando Blooma, Keiry Knightly, Cary Delevingne, Gérarda Depardieu,, Mackenzie Crooka, v reklamě spolupracovala např. s produkcí Ridleyho Scotta. V roce 2020 režírovala TV talkshow „Pod zakrytým úsměvem. 

JAN PRŮCHA

Jan hraje koňské pólo třináctým rokem. Je viceprezident Asociace hráčů koňského póla, která je jediná asociace v Česku, která je členem mezinárodní Federation of International Polo. Zároveň mnoho let pořádá pólo turnaje v Chuchle Arena Praha – PRAGUE POLO a na Dostihovém závodišti v Pardubicích – TAXIS POLO. Je také majitelem produkční společnosti Hustá pěna s.r.o.

KOPRODUCENT

PINO FORIS

PRODUKCE A REŽIE

Pino působí 30 let na pozici producenta a režiséra. Realizoval dva dokumentární filmy pro ČT a TV Nova a spolupracoval  na  mezinárodním velkofilmu „Enter the Eagle“. V roce 2001 založil postprodukční studio a realizoval stovky hodin rozhovorů a reportáží pro TV a více jak 400 reklamních spotů a upoutávek. Třináct let žil v zahraničí (Americe, Kanadě a Španělsku) V roce 2016 koprodukoval celovečerní film "Podzimní vzpomínky", v roce 2020 produkoval TV talkshow "Pod zakrytým úsměvem".

Hustá pěna je malá, ale velmi kreativní a efektivní reklamní, PR a produkční agentura. Nabízí široký záběr od technologických značek z oblasti nejnovějších technologií chytrého bydlení, elektromobility, fotovoltaických systému až po propagaci například koňského póla.  

Exkluzivně pořádá turnaje koňského póla v Česku – PRAGUE POLO v Chuchle Arena Praha a TAXIS POLO na Dostihovém závodišti Pardubice. Zároveň produkuje prodejní výstavní festival PRAGUE POLO FEST.

Spojením 30 let profesionálních zkušeností z oblasti vývoje, produkce, postprodukce a distribuce na mezinárodním poli vznikla ALL IN ONE CONNECTION LTD. dne 1. 6. 2022 jako nezávislá produkční společnost zaměřená na výrobu celovečerních dokumentárních a hraných filmů.

Předmětem zájmu je propojování moderní technologie a klasických aristotelovských kvalit (archetypů a předobrazů se kterými se lze ztotožnit) s cílem přinášet příběhy povzbuzující a inspirativní v žánrech dobrodružných, dramaticko-komediálních a vzdělávacích.

bottom of page